asal oto galeri

KKTC’nin ilk özel bölgesel radyo kanallarından biri olan Disc FM, Semih Bayramoğlu‘nun girişimleri ile yayın hayatına başladı.
Disc FM, Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışıyla, seçkin programcılarıyla, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımıyla, KKTC’nin en çok dinlenen radyoları arasında ilk sıralarında yerini aldı.
Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Disc FM, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi oldu. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile KKTC’nin lider radyosu olmuştur.
 
Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacaktır!
 
 
Radyonuz Açık Olsun...

a41

KKTC’nin ilk özel bölgesel radyo kanallarından biri olan Disc FM, Semih Bayramoğlu‘nun girişimleri ile yayın hayatına başladı.Disc FM, Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışıyla, seçkin programcılarıyla, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımıyla, KKTC’nin en çok dinlenen radyoları arasında ilk sıralarında yerini aldı.Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Disc FM, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi oldu. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile KKTC’nin lider radyosu olmuştur.
Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacaktır!

Radyonuz Açık Olsun...